Sonbahar ve Kış Modası 2018-2019


528
2018-2019 Sonbahar ve Kış Modası
2018-2019 Sonbahar ve Kış Modasından Görüntüler…

Sonbahar ve Kış Modası 2018-2019

Sonbahar ve Kış Modası Tamamen farklı çizgileriyle ön plana çıkıyor. Birbirinden zıt farklı tarzlar adeta birbirleriyle yarış içinde. Kâh vahşi doğadan kopup gelmiş bir leopar görünümünde oluyorsunuz, kâh deri kıyafetler içinde ciddiyetini koruyan bir iş kadını. Kimi zaman ise uzay filmlerinden fırlamış gibi, sanki biraz önce gelecekten ışınlanmış gibi bir görüntüyle göz kamaştırıyorsunuz.

 Leopar Desenlerin Vahşiliği

Leopar desenleri yaz aylarında da sık sık görmüşsünüzdür. Evet bu yılın hem yaz hem kış trend parçası leopar desenler. İster çarşı, pazarda dolaşın, isterseniz en lüks mağazalarda, gözünüze illaki leopar desenli bir şeyler ilişmiştir. Leopar desenli etekler bu yazın favori parçasıydı mesela. Sonbahar ve Kış Modası için de takım elbiselerden pantolonlara, ceketlerden taytlara, eteklerden mantolara aklınıza gelebilecek her parçada leopar desenlerini görebilirsiniz. Özellikle bu kışın diğer bir trendiyle birleşip daha parlak kumaşlarla dokunmuş leopar desenler favori. Biliyoruz her kadın leopar desenli bir şeyler giymekten hoşlanmıyor. İlla günün modasına uymak zorunda değilsiniz.

Sonbahar ve Kış Modası ‘nda Ha ama diyorsanız ki modadan da uzak kalmış görünmek istemiyorum ama leopar da sevmiyorum, o zaman leopar desenini daha küçük parçalarda kullanabilirsiniz. Örneğin boynunuza bağlayacağınız bir fular olabilir bu. Ya da ayakkabı tercihinizi leopar desenli bir deriden yana kullanabilirsiniz.

Uzay Çağından Fırlamış Elbiseler

Bilim kurgu filmlerden hoşlanıyor, uzay temalı filmlere bayılıyor musunuz? İşte sizin zamanınız geldi. Bu kış sezonunda Neon ışıklı, parıltılı elbiseler, pantolonlar ve takımlar… Hem modayı takip edip hem de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz tarzda bir şey giymek için temalı partilere gitmek zorunda da değilsiniz. Gıcır gıcır naylonlara sarınmışsınız gibi görünen bu kıyafetlerle, bu kış kimse sizi yadırgamayacak. Gözlükleriniz, aksesuarlarınız ve ayakkabılarınızla bu uzay çağı görüntüsünü tamamlayabilirsiniz.

Vazgeçilmez Deri Şıklığı

Derinin vakti kimilerine göre asla geçmedi. Zaten her daim modaydı. Ama deri kıyafetler bu defa daha farklı olarak sahaya giriş yaptılar. Tayt ya da ceket olarak görmeye alışkın olduğumuz deriler bu sezon, elbise, etek, iç giyim, takım elbise yani aklınıza gelebilecek her türlü giyim eşyasında hüküm sürüyor. Ve bu sezon iş yerlerinde oldukça sık göreceğiz gibi çünkü iş kadınlarının vazgeçilmezi olmaya başladılar bile!

Sonbahar ve Kış Modası vazgeçilmezlerinden biri de pelerinler. Fantastik filmlerin, dizilerdeki orta çağ büyücülerinin üzerinde görmeye alışık olduğumuz pelerinler bu sene çok moda. Kırmızı başlıklı kız pelerini bile giyip çıkabilirsiniz ve son derece de trend olabilirsiniz.

Yine bu sezon üzerinize battaniye almışsınız gibi görünen kabanlar çok moda, bildiğiniz gibi değil! Battaniyeden kaban yaptırsanız ve kat kat dolayıp giyseniz binlerce dolarlık ürünleri çok daha ucuza mal edip giymiş olursunuz. Gerçekten şaka yapmıyoruz, bu sezon dış giyim ürünlerini kat kat giymek de oldukça moda! 2 ceketi üst üste, 2 montu üst üste giyip çıkabilirsiniz. Tabii kamufle ederek değil, görünür şekilde! Merak etmeyin kimse size gülmez Hadi abartmayalım, bu gülme işlemi ülkemizde giyindiğiniz bölge, cadde ve semte göre de değişir 😉

Peki bu kış sezonunda ipek moda mı derseniz, evet ipek bu sezon da moda. Ama bu defa biraz daha Retro bir tarzda. Büyük annenizin sandığından ipek elbiselerini çıkarıp giyebilirsiniz mesela.

Unutmadan bu sezonun en trendlerinden biri de kıyafetinizin marka logosunun görünür olması. Hatta kocaman harflerle yazılı olanlar varsa işte onlar bu kışın modasını tam anlamıyla yansıtıyorlar!

Bu Sezon Hangi Renkler Moda?

Sonbahar ve Kış Modası sezonunun vazgeçilmez renkleri aslında toprak tonları. Özellikle dış giyimde toprak tonları bu sezon hükmünü sürüyor. Elbiselerde ve pantolonlarda rustik turuncu, martini zeytin yeşili, egzotik sarı, nebula mavisi, armut kızılı, soft pembe, açık limon sarısı, zümrüt yeşili, soft badem içi gibi renkler oldukça moda. Gördüğünüz gibi düz renkler değil moda olanlar, apayrı ve farklı tonlardalar. Bu renklerin ortak özelliği ise soft tonda olmaları. Hemen hemen hepsi toprak tonlarına yakınlar.


Like it? Share with your friends!

528

What's Your Reaction?

Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Oldumu Şimdi ? Oldumu Şimdi ?
0
Oldumu Şimdi ?
Eğlenceliymiş Eğlenceliymiş
0
Eğlenceliymiş
Hmmm... Hmmm...
0
Hmmm...
Sinir Oldum! Sinir Oldum!
0
Sinir Oldum!
Ahahaha Ahahaha
0
Ahahaha
Çok Beğendim! Çok Beğendim!
0
Çok Beğendim!
İnanılmaz! İnanılmaz!
0
İnanılmaz!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir