Kullanım Şartları - Güzellik Formülleri

Kullanım Şartları
Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

guzellikformulleri.com sitesi ”

” kategorilerinde insanlara fayda sağlayacak konular hakkında bilgilerin paylaşıldığı blog sitesidir. Aşağıda yer alan “Kullanım Şartları” metininde bu site “Güzellik Formülleri” olarak anılacaktır.

Kullanım Şartları;

 • Yazı içerikleri tamamen “Güzellik Formülleri”ne aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklerin durumu sürekli olarak kontrol edilmediğinden site dışı linkin güncel içeriği hakkında bilgi sahibi olamayabiliriz. Bu sebeple site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olan bir durumdur . Güzellik Formülleri Hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

 • Site içindeki tüm yazılar ve grafik tasarımları Güzellik Formülleri’ne aittir. Güzellik Formülleri yazı içerikleri tamamen kendisine ait olmakla beraber görsel olarak telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. Güzellik Formülleri telif haklarına son derece saygı duyar. Eğer sitemizde telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik görürseniz bizimle iletişime geçin. Telif hakkının tarafımıza buradan belirtilmesinin ardından içerik sitemizden kaldırılacaktır.

 

 

 • Sitemize ait içerikler gerekli kullanım şartları yerine getirilmeden değiştirilerek ya da tamamıyla kullanılamaz. Gerekli kullanım şartları ise şu şekildedir;
 1. Sitemize ait içerik bir internet sitesinde kullanılacaksa yazının içeriğinde mutlaka sitemizden alıntı olduğunu belli eden link ve ifadeler kullanılmalıdır.
 2. Sitemize ait içerikler basılı bir platformda kullanılacaksa (dergi, gazete, kitap gibi) sitemizden alıntı olduğunu belli eden link ve ifadeler  kullanılmalıdır.

 

 • Gerekli İfade ve Linkler şu şekildedir:

 

 1. Linkguzellikformulleri.com
 2. Kaynakguzellikformulleri.com
 3. guzellikformulleri.com Sitesi içeriğidir.
 4. guzellikformulleri.com Sitesinden Alıntı.
 5. guzellikformulleri.com Sitesinden Alınmıştır.
 6. guzellikformulleri.com Sitesinden alıntılanmıştır.

 

 • Bulunduğu platforma göre yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi durumunda Güzellik Formülleri her türlü hukuki hakkını kullanabilir.
 • Sitenin alt yapısı güncel wordpress blog sistemidir. Kullandığı tema ise mythemeshop.com adresinden ücretli olarak alınmıştır ve geliştirilmiştir. Sitemiz için geliştirilen versiyonunun çeşitli program ve yazılımlar aracılığıyla sitemizden alınması ve kullanılması yasaktır.
 • Kullanım şartlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilir ya da destek@guzellikformulleri.com mail adresimize sorularınızı gönderebilirsiniz.