Günlük Egzersiz Hareketleri


522

Günlük Egzersiz İçin

Günlük Egzersiz Hareketleri” Sağlıklı yaşamın bir parçası olan egzersiz ve spor  tabii ki hayatımızda önemi çok büyüktür. Fit görünmek için siz değerli okurlarımıza özenle hazırlamış olduğumuz süper etkili günlük şekilde uygulayabileceğiniz bir egzersiz programı hazırladık. Ebru Şallının hazırladığı bu programı günde 30 dk ayırıp uygulayabilirsiniz. Gelelim egzersiz hareketlerimize ve önerilerimize.

 

 

Tavsiyelerimiz;

  • Kilolu bir vücuda sahipseniz egzersiz hareketlerini uygulamadan 30 dk önce yeşil çay içmenizi öneriyoruz. Yağ yakımını hızlandırmakta ve metabolizmayı çalıştırıp düzene sokmaktadır.
  • Ham yani sıfırdan egzersize başlayacaksanız egzersiz hareketlerini günde en fazla 2 defa yapmanızda fayda var. Çünkü Ham vücut ertesi gün kas ağrılarına sebep olabilir.
  • Günde en az 2 Lt su tüketmeye çalışın. Göstereceğimiz videoda ki egzersizle birleştiğinde muhteşem etkisini göreceksinizdir.
  • Akşam yemeğinin öğünlerini azaltın %50 buda vücudu rahatlatıp daha enerjik olmanızı sağlayacak ve yattığımızda vücutta fazla olan yiyecekler yağa dönüşmeyecektir.
  • Egzersiz hareketlerini uyguladığınız ilk 3-4 gün kas ağrısı hissedebilirsiniz. Panik yok bu ham olduğunuz için ama bu ne kadar sağlıksız bir vücuda sahip olduğunuzun göstergesidir sporsuz geçen zamanların kalıntısıdır. En ufak bir ani hareketlenmede vücudunuzun düşeceği durumu göstermektedir . Bu ağrılara ilk günler aldırış etmeyin 3 günün sonunda geçecektir ve egzersiz hareketlerini daha rahat ve dinç bir şekilde yapmaya başlayacaksınızdır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta ! bu kas ağrılarınız esnasında egzersizleri çok dikkatli yapmalısınız eğer sert bir çalışma yaparsanız kaslarınız yırtılabilir. Hatta kopabilir! Tabii ki  bu esnada ufaktan egzersiz yapmayı ihmal etmiyoruz ! çünkü fazla egzersizin yanı sıra egzersiz yapmaya ara vermekte iyi değil egzersize devam ettikçe kas ağrılarınızda azalma olduğunu fark edeceksinizdir.  Sizlere bu yazımızda Günlük Egzersiz Hareketleri’ni Paylaştık umarım memnun kalmıştırsınız. Bu Gönderiyi  Arkadaşlarınızla Paylaşabilir veya Kafanıza Takılanları Rahatlıkla Sorabilirsiniz. Keyifli Formüller Herkese…

 

 

 

 

4. İşte Ebru Şallının Egzersizi

 

Daha Fazla Videolar ve Formüller İçin Buradan Ulaşabilirsiniz! Kafanıza Takılan herhangi bir sorunuz , öneriniz , fikriniz , merak ettiğiniz vb. varsa yorumda belirtebilirsiniz  cevaplamaya çalışacağım .  Sizlere Elimden Geldikçe Yardımcı olmak isterim. Sağlıklı günler… 

Like it? Share with your friends!

522

What's Your Reaction?

Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Oldumu Şimdi ? Oldumu Şimdi ?
0
Oldumu Şimdi ?
Eğlenceliymiş Eğlenceliymiş
0
Eğlenceliymiş
Hmmm... Hmmm...
0
Hmmm...
Sinir Oldum! Sinir Oldum!
0
Sinir Oldum!
Ahahaha Ahahaha
0
Ahahaha
Çok Beğendim! Çok Beğendim!
0
Çok Beğendim!
İnanılmaz! İnanılmaz!
0
İnanılmaz!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir